Dziś mamy 25 czerwca 2022, sobota, imieniny obchodzą:
1 sierpień 2022

„Zabytki Powiatu Bydgoskiego w filmie i w fotografii”

fot. UG w Koronowie

fot. UG w Koronowie

Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy - Wydział Promocji, Kultury i Sportu, zaprasza do# wzięcia udziału w nowej odsłonie I edycji konkursu pn. „Zabytki Powiatu Bydgoskiego filmie i w fotografii”.

Celem konkursu jest m.in. zwrócenie uwagi na piękno, wartość historyczną, unikatowość oraz promocję zabytków znajdujących się na terenie Powiatu Bydgoskiego. Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich amatorów sztuki filmowej i fotografii.

Prace konkursowe należy nadsyłać w zamkniętej kopercie do dnia 1 sierpnia 2022 r. na adres: Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy, ul. Zygmunta Augusta 16, 85-066 Bydgoszcz, z dopiskiem - I edycja konkursu pn. „Zabytki Powiatu Bydgoskiego w filmie i fotografii”.

Materiał: Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!