Dziś mamy 25 września 2022, niedziela, imieniny obchodzą:
09 sierpnia 2022

„Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Policja z ratownikami przygotowali film

fot. screen yt. KWP Bydgoszcz

fot. screen yt. KWP Bydgoszcz

W ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” stworzyliśmy spot# adresowany głównie do obywateli Ukrainy. Wielu z Nich przebywa na terenie naszego województwa, a czas wolny, zwłaszcza teraz latem, zapewne spędzają także nad wodą.

W ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” policjanci Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy wraz z Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym Województwa Kujawsko- Pomorskiego  stworzyli spot  informacyjno-edukacyjnych. Krótki filmik skierowanych jest do dzieci, młodzieży oraz dorosłych przybyłych do Polski z terytorium Ukrainy.

Film poświęcony jest  zagadnieniom związanym z bezpiecznym spędzaniem wolnego czasu nad wodą oraz przepisów dotyczących tego zagadnienia obowiązujących na terenie naszego kraju.

Klip został nakręcony na terenie ośrodka WOPR w Borównie oraz Bydgoszczy. Jego pomysłodawcami oprócz policjantów są ratownicy wodni oraz Instruktor  Ratownictwa Wodnego dr Aleksander Skaliy. Na filmie zasady bezpiecznej kąpieli i wypoczynku nad wodą omówiono zarówno w języku polski jak i ukraińskim.

Materiał: asp. Marcin Czyż – KWP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!