Dziś mamy 12 maja 2021, środa, imieniny obchodzą:
11 listopada 2018

Biblioteka pełna atrakcji

fot. Powierzone

fot. Powierzone

W ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w bibliotece szkolnej budynku B Szkoły Podstawowej im. J. Verne’a w Białych Błotach odbyły się imprezy promujące bibliotekę.

Zajęcia miały miejsce w czytelni szkolnej, przy współpracy Biblioteki Pedagogicznej w Bydgoszczy, Muzeum Oświaty w Bydgoszczy oraz Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki w Bydgoszczy. Odbyły się też warsztaty biblioteczne. Uczniowie mieli okazję zapoznać się ze zbiorami i pracą WiMB, odwiedzili również Bibliotekę Bernardynów, w której znajduje się najstarszy i najcenniejszy księgozbiór w Bydgoszczy.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!