05 września 2025
Citroen zderzył się z mazdą. Ranny z urazem głowy zabrany do szpitala
fot. OSP Wtelno
Niebezpieczne zdarzenie z udziałem dwóch samochodów osobowych miało miejsce #w poniedziałek, 1 września na ul. Bydgoskiej we Wtelnie.
Zgłoszenie do dyżurnego straży pożarnej wpłynęło o godz. 18.03. Na miejsce udały się dwa zastępy - OSP Wtelno oraz JRG nr 3 w Bydgoszczy. Na miejscu działania prowadziła również policja.
Udział w zdarzeniu brały dwa samochody osobowe marki Citroen i Mazda.
Jak relacjonują strażacy z OSP Wtelno - poszkodowana została jedna osoba, która z urazem głowy została przetransportowana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala.
Galeria
Czytaj również
- Strażacy doskonalili umiejętności. Wspólne ćwiczenia ratownicze służb
- Duża akcja CBŚP w Bydgoszczy. Prokuratura postawiła zarzuty 11 osobom
- „Trzeźwy poranek" w Bydgoszczy. Skontrolowano 3497 kierowców
- Zniszczone auto warte 5 tys. zł. Policja publikuje wizerunek podejrzanego
- Rozbój i uszkodzenie ciała w Łochowie. Trwa poszukiwanie świadków

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!