Dziś mamy 25 września 2022, niedziela, imieniny obchodzą:
27 stycznia 2022

Dzielnicowi odwiedzili przedszkolaków. Zajęcia przypadły im do gustu

fot. KP Białe Błota

fot. KP Białe Błota

Dzielnicowi mł.asp. Krzysztof Bratz oraz# mł. asp. Michał Kaiser z Komisariatu Policji Białe Błota odwiedzili przedszkole "Zakątek Przedszkolaka" w Łochowie. Policjanci podczas spotkania z dziećmi omówili temat bezpieczeństwa na drodze.

Dzieci mogły w praktyce wykorzystać zdobytą wiedzę dzięki przenośnemu przejściu dla pieszych, które użyto w trakcie spotkania. Dzielnicowi omówili także bardzo ważne kwestie w sprawach bezpieczeństwa podczas kontaktu z osobami obcymi, proponującymi słodycze lub inne upominki mogące być podstępem w celu bezprawnego działania w stosunku do dzieci. Funkcjonariusze przypomnieli również jak ważną rolę odgrywają elementy odblaskowe podczas przemieszczania się po drodze w porze wieczorowej.

Spotkaniu towarzyszyła miła atmosfera przy dużym zaangażowaniu przedszkolaków. Wielką radość sprawiła im możliwość obejrzenia oraz wejścia do radiowozu. Na koniec zrobiono pamiątkowe zdjęcia.

Materiał: asp. sztab. Agnieszka Kaniowska - KP Białe Błota

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!