Dziś mamy 3 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:
28 lutego 2023

Kadrowe zmiany w komisariacie. Powitano nowego Komendanta

fot. pow.

fot. pow.

Po blisko pięcioletniej służbie ze stanowiska Komendanta #Komisariatu Policji w Białych Błotach odszedł podkom. Marcin Ćwikliński. Za wzorową współpracę i działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców, odchodzącemu komendantowi dziękował Dariusz Fundator, Wójt Gminy Białe Błota.

Podczas spotkania w Komisariacie, wójt podkreślił znaczenie wyjątkowego trudu i zaangażowania dotychczasowego komendanta w rozwój i funkcjonowanie jednostki, pełniącej kluczową rolę w utrzymaniu porządku publicznego na terenie gminy. Istotna jest również doskonała znajomość problemów lokalnej społeczności, dzięki czemu Komisariat w Białych Błotach funkcjonuje zawsze "blisko ludzi".

Podkom. Marcin Ćwikliński nowy etap zawodowej kariery będzie kontynuował w Komisariacie Policji Bydgoszcz- Wyżyny.
Funkcję pełniącego obowiązki komendanta Komisariatu w Białych Błotach powierzono kom. Maciejowi Nowakowi. Obowiązki zastępcy komendanta pełni natomiast asp. szt. Agnieszka Kaniowska. Pracą komisariatu zarządzać więc będą osoby od wielu już lat związane z policyjną służbą na terenie gminy.

Nowo powołanym życzymy sukcesów i kontynuowania współpracy przy realizacji wielu wspólnych przedsięwzięć w partnerstwie z Gminą Białe Błota, których celem jest konsekwentne podnoszenie poziomu bezpieczeństwa mieszkańców.

Materiał: Gmina Białe Błota

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!