Dziś mamy 25 czerwca 2022, sobota, imieniny obchodzą:
22 czerwca 2022

Karambol na DK 25! Na pomoc wysłano śmigłowiec LPR!

fot. OSP Wtelno/ OSP Gościeradz

fot. OSP Wtelno/ OSP Gościeradz

Zderzyły się ze sobą aż 4 samochody osobowe w Gościeradzu. W tym groźnym# zdarzeniu uczestniczyło w sumie 9 osób, w tym dwoje dzieci. Na pomoc wysłano śmigłowiec LPR.

Do zdarzenia doszło wczoraj (21 czerwca), około godz. 15:40 w Gościeradzu na drodze DK 25. Do karambolu zadysponowano straż pożarną z OSP Wtelno, OSP Gościeradz i PSP JRG 3. Działania prowadziła też policja i ZRM.

Z informacji przekazanych na portalu społecznościowym OSP Gościeradz – w zdarzeniu uczestniczyło w sumie 9 osób, w tym 2 dzieci. Dla nich zadysponowano śmigłowiec LPR, jednak jak się okazało, ich działanie ograniczyło się jedynie do przybycia na miejsce zdarzenia. Nikt nie został hospitalizowany.

Z ustaleń przekazanych przez kom. Lidię Kowalską z Zespołu Prasowego KWP Bydgoszcz, przyczyną zdarzenia było niezachowanie bezpiecznej odległości przez kobietę kierującą skodą, która później uderzyła w audi, te w kolejne audi i toyotę. Zdarzenie zostało zaliczone do kolizji, a kobieta została ukarana mandatem karnym.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!