Marihuana, kryształ 2-CB oraz inne środki przejęte. Policyjna akcja

fot. KMP Bydgoszcz
Kryminalni z komisariatu w bydgoskim Fordonie sukcesywnie eliminują #narkotyki z rynku. Tym razem przejęli 155 gramów różnego rodzaju zabronionych środków. Ich 38-letni właściciel usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Blisko 100 gramów marihuany, a do tego 35 gramów kryształu 2-CB, ponad 20 gramów tak zwanych grzybków oraz tabletkę ecstasy przejęli policjanci z wydziału kryminalnego komisariatu w Fordonie.
Wszystko zaczęło się od ustaleń funkcjonariuszy, którzy w miniony piątek (12.07.2024) skierowali swoje kroki do garażu użytkowanego przez 38-latka z Osiedla Tatrzańskiego w Bydgoszczy i tam go zastali. Po przedstawieniu powodu wizyty przeprowadzili przeszukanie. Na efekty nie trzeba było długo czekać.
Kryminalni zabezpieczyli opakowania foliowe z różnego rodzaju środkami, które ukryte były w metalowej skrzynce. Wszystkie trafiły do policyjnego laboratorium kryminalistycznego, a ich właściciel do policyjnego aresztu.
Po zgromadzeniu materiału dowodowego śledczy przedstawili bydgoszczaninowi zarzut posiadania znacznej ilości środków zabronionych ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii.
Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Materiał: KMP Bydgoszcz
Czytaj również
- Jazda na hulajnodze nie zawsze bezpieczna. Policjanci wylegitymowali 40 użytkowników
- Stracili 650 tys. zł. Zainwestowali w kryptowaluty na rzekomej platformie
- Nie ustąpił pierwszeństwa. Trzy osoby trafiły do szpitala
- Egzamin zdany. Dariusz i Maciej zasilą szeregi jednostki
- Nadmierna prędkość quadem. 24-latek zabrany do szpitala
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!