Dziś mamy 15 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:
24 czerwca 2022

Motocyklista uderzył w samochód osobowy. Przeprowadzono pierwszą pomoc

fot. OSP Nowa Wieś Wielka

fot. OSP Nowa Wieś Wielka

Strażacy z OSP Nowa Wieś Wielka, którzy prowadzili# działania podczas wypadku drogowego w Kobylarni zostali zadysponowani do zderzenia się osobówki z motocyklistą.

Zdarzenie miało miejsce 23 czerwca o 17:25 w Stryszku na DK 25. W akcji brały udział dwa zastępy straży pożarnej z OSP Nowa Wieś Wielka i JRG SP PSP Bydgoszcz, ZRM i policja.

Po dojeździe służb na miejsce zdarzenia przystąpiły one do zabezpieczenia miejsca zdarzenia i udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu motocykliście, ten później został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego.

Było to trzecie groźne zdarzenie drogowe, które wystąpiło w gminie Nowa Wieś Wielka 23 czerwca. Wszystkie trzy miały miejsce w okresie 2 godzin i zginęły w sumie 2 osoby.

Źródło: OSP Nowa Wieś Wielka

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!