Dziś mamy 25 września 2022, niedziela, imieniny obchodzą:
10 sierpnia 2022

Opiekunka dziecka zamknięta na balkonie. Interweniowały służby

fot. OSP Solec Kujawski

fot. OSP Solec Kujawski

Wczoraj (9 sierpnia) przed godziną 14:00 praktycznie w jednym# momencie zostaliśmy zaalarmowani do dwóch miejscowych zagrożeń na terenie Solca Kujawskiego.

Pierwsze zgłoszenie dotyczyło zamkniętej opiekunki na balkonie budynku mieszkalnego przez 3-letnie dziecko, strażacy po przybyciu na miejsce zdarzenia dostali się do mieszkania przy pomocy drabiny przystawnej oraz specjalnego przyrządu do otwierania uchylonych okien. Na szczęście w mieszkaniu znajdowało się dziecko, które nie potrzebowało pomocy medycznej.

Kolejne zgłoszenie dotyczyło drzewa z uszkodzonym systemem korzeniowym, pochylającego się na ścieżkę rowerową oraz drogę, w tym przypadku strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ściągnęli linie telekomunikacyjna i wspólne z pracownikami ZGK usunęli zagrożenie.

Materiał: OSP Solec Kujawski

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!