Dziś mamy 4 października 2023, środa, imieniny obchodzą:
20 września 2022

Policja złapała dwóch kierowców pod wpływem. Skontrolowano ponad 700 kierowców

fot. KWP Bydgoszcz

fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie skontrolowali# 724 kierujących. Wszystko w ramach przeprowadzonych działań weekendowych „Bezpieczny Weekend”. Dwóch kierujących straciło prawo jazdy, gdyż jeden jechał autem w stanie nietrzeźwości, natomiast drugi pod wpływem środka odurzającego.

W miniony weekend dzielnicowi oraz policjanci ogniwa patrolowo- interwencyjnego z komisariatu na Błoniu przeprowadzili działania „Bezpieczny Weekend”. Działania te miały na celu wyeliminowanie z ruchu osób, które będąc pod wpływem alkoholu lub innych substancji zabronionych stwarzają realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Funkcjonariusze na ulicach osiedli dokonywali kontroli trzeźwości kierujących wykorzystując do tego nowoczesne urządzenie Alco-Blow.

W trakcie minionego weekendu policjanci skontrolowali łącznie 724 kierujących. Niestety dwóch kierujących wsiadło „za kółko” w stanie nietrzeźwości i środka odurzającego. Natomiast pasażer w jednym z tych pojazdów posiadał jeszcze środki odurzające. Nie uniknął również odpowiedzialności kierujący za kierowanie pojazdem bez uprawnień. Wszyscy stracili prawo jazdy, a ich sprawą zajmie się sąd.

Materiał: kom. Łukasz Gładkowski/ KP Bydgoszcz Błonie

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!