Dziś mamy 25 września 2022, niedziela, imieniny obchodzą:
09 sierpnia 2022

Tragedia na torach. Śmierć poniósł mężczyzna

fot. pixabay

fot. pixabay

Wieczorem 8 sierpnia pociąg śmiertelnie potrącił# mężczyznę. Zdarzenie miało miejsce w Trzcincu, około godz. 20:55.

Informację o zdarzeniu potwierdził nadkom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego KWP Bydgoszcz. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że do jego śmierci nie przyczyniły się trzecie osoby, a więc niewykluczone, że doszło do czynu samobójczego. Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia – powiedział. Na razie nie jest możliwe natychmiastowe ustalenie kim mężczyzna był i skąd pochodził. Trwają w tym celu badania.

Do Trzcinca poza policją przyjechały dwa zastępy straży pożarnej z OSP Białe Błota i JRG 4 Bydgoszcz. Druhowie poza zabezpieczeniem i oświetleniem miejsca zdarzenia pomagali pasażerom przesiąść się do innego, podstawionego pociągu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!