Dziś mamy 25 czerwca 2022, sobota, imieniny obchodzą:
21 czerwca 2022

Trwają poszukiwania Marcina Krajniewskiego. Szukają go ponad miesiąc

fot. KMP Bydgoszcz

fot. KMP Bydgoszcz

Policjanci ze Śródmieścia nadal prowadzą poszukiwania 38-latka, który# 9 maja 2022 roku ostatni raz nawiązał kontakt z rodziną. Następnego dnia był widziany, gdy szedł drogą gruntową z działki przy ulicy Nowotoruńskiej 33 i skręcił w ulicę Smoleńską. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących się przyczynić do odnalezienia mężczyzny.

Komisariat Policji Bydgoszcz-Śródmieście został powiadomiony przez rodzinę o zaginięciu Marcina Krajniewskiego - lat 38.

Rysopis: wzrost około 200 cm, szczupły, łysy, bez zarostu, oczy szare.

Ubiór: czarna kurtka, bluza koloru szarego, szare spodnie dresowe, czarne buty.

Znaki szczególne: tatuaż „klepsydra” na prawym przedramieniu, blizna na lewym przedramieniu.

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście przy ul. Poniatowskiego 5 lub telefoniczny pod nr telefonu 47 751 11 90, całodobowo 47 751 11 60 albo na numer alarmowy 112.

Materiał: KMP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!