Dziś mamy 3 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:
02 marca 2023

Ulica z nową nawierzchnią. Koszt prac wyniósł blisko 825 tys. zł

fot. UG Białe Błota

fot. UG Białe Błota

Widać pierwsze efekty rozpoczętej w grudniu ubiegłego #roku budowy ulicy Uroczysko w Prądkach. Została już ułożona nawierzchnia pieszo- jezdni z kostki betonowej, o łącznej długości 441 metrów. Zakres prowadzonej inwestycji dotyczy również przebudowy fragmentu ulicy Poziomkowej.

Roboty budowlane prowadzi firma PROJBUD Drogownictwo. Obok nawierzchni wykonawca zajął się też jej odwodnieniem do przydrożnych rowów. Wybudowane zostaną również wygodne chodniki oraz zjazdy do posesji w rejonie przyległych ulic: Poziomkowej, Palmowej i Krokusowej.
Koszt wszystkich prac budowlanych oszacowano na blisko 825 tys. zł. Inwestycja jest sfinansowana w całości z budżetu Gminy Białe Błota. Biorąc pod uwagę duże zaawansowanie prac jest możliwość jej zakończenia przed założonym terminem. Wszystko wskazuje na to, że odcinek ulicy Uroczysko będzie już gotowy na wiosnę.

Materiał: UG Białe Błota

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!