Dziś mamy 25 czerwca 2022, sobota, imieniny obchodzą:
22 czerwca 2022

Wybuchł pożar samochodu. Ogień rozwinął się na całe auto (ustalenia)

fot. OSP Wtelno

fot. OSP Wtelno

Dzisiaj (22 czerwca) rano doszło do pożaru samochodu osobowego przy ul. Akacjowej we# Wtelnie. Dwa zastępy straży pożarnej pojechały, aby zażegnać zagrożenie.

Służby otrzymały zgłoszenie o godz. 5:49. Samochód osobowy, który miał wcześniej uderzyć w drzewo, zajął się ogniem. Strażacy po dojeździe na miejsce zastali rozwinięty pożar auta.

Źródło: OSP Wtelno

Aktualizacja

Z informacji przekazanych przez oficera prasowego KM PSP w Bydgoszczy st. kpt. Karola Smarza wiemy, że w rzeczywistości nie było zderzenia samochodu z drzewem. Jak ustalono – kobieta jadąca peugeotem zauważyła pożar auta jeszcze w trakcie jazdy, w związku z tym zjechała na pobocze w rejony drzew i opuściła pojazd. Nie doznała uszczerbku na zdrowiu.

Działania straży opierały się na standardowych procedurach. Polano samochód dwoma prądami wody i zabezpieczono teren. Przypuszczalną przyczyną wybuchu pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

Do zdarzenia przyjechały dwa zastępy straży pożarnej: OSP Gościeradz i OSP Wtelno. Na miejscu była również policja.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!