Dziś mamy 15 lipca 2025, wtorek, imieniny obchodzą:
03 lipca 2025

Zdarzenie z udziałem hulajnogi. Potrącony 76-latek w szpitalu

fot. archiwum

fot. archiwum

Dyżurny bydgoskiej komendy miejskiej przyjął # zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, podczas którego poszkodowanym został pieszy. Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Podejrzewany o sprawstwo użytkownik hulajnogi oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalają jego tożsamość i proszą świadków o kontakt.

Dzisiaj (3.07.2025), oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej i Trasy Uniwersyteckiej w Bydgoszczy.

Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego, pracujących na miejscu zdarzenia, wynika, że kierujący hulajnogą elektryczną, przemieszczający się w kierunku centrum miasta, doprowadził do zdarzenia z pieszym stojącym na chodniku. Poszkodowany 76-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala. Sprawca natomiast oddalił się z miejsca zdarzenia.

W tej sprawie prowadzone jest postępowanie mające na celu ustalenie okoliczności zdarzenia, jak i jego sprawcy.

Apelujemy do kierowców będących świadkami wypadku i posiadających wideorejestrator w autach o udostępnienie nagrania, które może pomóc w namierzeniu sprawcy.

materiał: st. sierż. Jakub Skrzypek Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 5 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!