Dziś mamy 25 września 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

Na sygnale

22 września 2022 0

Regularnie okradali firmę z paliwa! Usłyszeli 23 zarzuty kradzieży

23 zarzuty kradzieży paliwa usłyszeli dwaj mężczyźni zatrzymani przez# koronowskich policjantów. Pokrzywdzony dopiero od policjantów dowiedział się, że wielokrotnie został okradziony na łączną kwotę niemal 14 tysięcy złotych.

(czytaj więcej)
22 września 2022 0

19-latka wjechała osobówką pod tramwaj! Otrzymała skierowanie do sądu

21 września około godz. 14:40 samochód osobowy wjechał „pod koła” tramwaju# przy ul. Toruńskiej w Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
22 września 2022 0

Areszt za posiadanie speeda. Bydgoszczance grozi 10 lat więzienia

Na trzy miesiące do aresztu trafiła bydgoszczanka podejrzana o# posiadanie znacznych ilości narkotyków. Taką decyzję podjął sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy. Na trop 37-latki wpadli policjanci z bydgoskiego wydziału narkotykowego. Funkcjonariusze w jej mieszkaniu zabezpieczyli amfetaminę.

(czytaj więcej)
21 września 2022 0

Road Safety Days w powiecie bydgoskim. Nagradzano za przepisową jazdę

W dniach 16-22 września 2022 r., w czasie trwania# Europejskiego Tygodnia Mobilności, we# wszystkich europejskich krajach prowadzona jest# akcja pod nazwą Road Safety Days (Dni bezpieczeństwa ruchu drogowego). Włączyli się w nie również policjanci z koronowskiego komisariatu.

(czytaj więcej)
21 września 2022 0

Pożar samochodu osobowego. Użyto kamery termowizyjnej

Wczoraj po godz. 10:00 straż pożarna została zadysponowana do# pożaru samochodu osobowego nieopodal stacji paliw w Makowiska, przy drodze DK10.

(czytaj więcej)
20 września 2022 0

Policja złapała dwóch kierowców pod wpływem. Skontrolowano ponad 700 kierowców

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie skontrolowali# 724 kierujących. Wszystko w ramach przeprowadzonych działań weekendowych „Bezpieczny Weekend”. Dwóch kierujących straciło prawo jazdy, gdyż jeden jechał autem w stanie nietrzeźwości, natomiast drugi pod wpływem środka odurzającego.

(czytaj więcej)
20 września 2022 0

Blisko kilogram narkotyków zabezpieczony przez policję!

Śródmiejscy kryminalni zatrzymali 26-latka trudniącego się procederem narkotykowym. W mieszkaniu oraz na strychu użytkowanym przez niego policjanci zabezpieczyli blisko kilogram zabronionych substancji. Sąd aresztował go na trzy miesiące.

(czytaj więcej)
20 września 2022 0

Akcja bydgoskich dyżurnych uratowała mężczyźnie życie!

Szybkie i sprawne działanie zespołu dyżurnych być może uratowało życie# lub zdrowie mieszkańcowi województwa zachodnio-pomorskiego. Mężczyzna zasłabł za kierownicą auta na drodze S-5. Funkcjonariusze namierzyli jego dokładne miejsce położenia i wysłali tam pomoc.

(czytaj więcej)
20 września 2022 0

Przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 100 km/h! Słono za to zapłacił

Bydgoscy policjanci z grupy „SPEED” zatrzymali łamiącego przepisy drogowe kierowcę# audi. Mężczyzna ignorował znaki mówiące o dozwolonej prędkości i jechał zbyt szybko. Policyjna kontrola zakończyła się dla niego mandatem w wysokości 2500 złotych i 10 punktami karnymi.

(czytaj więcej)
20 września 2022 0

Pożar na terenie ogrodów działkowych. Ogień strawił budynek

W Mrucinie wybuchł pożar na terenie rodzinnych ogrodów działkowych. Doszczętnie# spłonął domek letniskowy.

(czytaj więcej)
16 września 2022 0

Rodzeństwo wpadło w ręce policji. Trafiło do odpowiednich placówek

Bydgoscy „wywiadowcy” zatrzymali 16-latka, za którym były prowadzone poszukiwania# opiekuńcze. Nastolatek wpadł podczas legitymowania. Dodatkowo funkcjonariusze zatrzymali jego 20-letnią siostrę, która przyszła do komisariatu potwierdzić tożsamość brata. Kobieta była poszukiwana do odbycia kary aresztu.

(czytaj więcej)
16 września 2022 0

Przewrócona ciężarówka na S5. Są utrudnienia na drodze (ustalenia)

Dzisiaj rano samochód ciężarowy przewrócił się na drodze ekspresowej nr 5 na pas zieleni i bariery drogowe. Kierowca został przewieziony do szpitala.

(czytaj więcej)
15 września 2022 0

Wspólne działania policji i straży ochrony kolei. Kontrolowali skupy złomu

Wczoraj (13.09.2022) dzielnicowy z Komisariatu Policji Bydgoszcz – Wyżyny, który# na co dzień pełni służbę na terenie Gminy Nowa Wieś Wielka, wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei kontrolował punkty skupu złomu na podległym terenie.

(czytaj więcej)
15 września 2022 0

Dachowanie peugeota. Jedna osoba została zabrana do szpitala (ustalenia)

Dzisiaj (15 września) dachował samochód osobowy. Jedna osoba została zabrana do# szpitala przez ZRM na dalsze badania.

(czytaj więcej)
15 września 2022 0

Policja prowadzi działania profilaktyczne dla seniorów przeciw oszustom

Pod takim hasłem Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w# Bydgoszczy rozpoczyna wzmożoną kampanię profilaktyczną adresowaną do seniorów. W województwie kujawsko pomorskim od stycznia do końca sierpnia tego roku nasi seniorzy utracili w wyniku działania oszustów pieniądze w kwocie 2. 900 000 zł.!

(czytaj więcej)
15 września 2022 0

Policjant złapał osobę poszukiwaną listem gończym. Był z psem na spacerze

Nieoczekiwany obrót przybrał spacer policjanta z Wydziału Kryminalnego z# komisariatu na bydgoskim Błoniu, który będąc w czasie wolnym od służby zwrócił uwagę na mężczyznę w parku. Jego wizerunek odpowiadał temu z listu gończego, który trafił do jednostki z bydgoskiego sądu. Nie mylił się. Poszukiwany 62-latek jest już w areszcie.

(czytaj więcej)
14 września 2022 0

Pijany kierowca z zarzutami. Grozi mu 5 lat więzienia

Niezatrzymanie się do kontroli drogowej, kierowanie pojazdem w# stanie nietrzeźwości oraz złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych to główne przewinienia 52-letniego mieszkańca powiatu bydgoskiego, którego zatrzymali soleccy policjanci.

(czytaj więcej)
14 września 2022 0

Hulajdusza na hulajnodze dostała 2,5 tys. mandatu

Mandatem w wysokości 2500 złotych zakończyła się dla 22-latka# jazda hulajnogą elektryczną. Mężczyznę zatrzymali do kontroli policjanci z bydgoskiego Szwederowa widząc jego poczynania na ścieżce rowerowej i chodniku.

(czytaj więcej)