Dziś mamy 13 kwietnia 2024, sobota, imieniny obchodzą:

Z życia szkół

12 kwietnia 2024 0

"Każdy wiersze pisać może". Konkurs zakończony

Mili! Zakończyliśmy kolejny konkurs, tym razem# poetycki "Każdy wiersze pisać może".

(czytaj więcej)
28 marca 2024 0

"Bezpieczne UKW". Cykl spotkań ze studentami

Policjanci z wydziału prewencji bydgoskiej komendy miejskiej realizują cykl szkoleń #dla studentów i pracowników Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Składają się na nie wykłady na temat algorytmów postępowania w przypadku wtargnięcia uzbrojonego napastnika, jak również kurs pod nazwą „Bezpieczna Kobieta”.

(czytaj więcej)
27 marca 2024 0

Wycieczka do Londynu. Atrakcje stolicy Anglii

Od 22 do 25 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce #do Londynu.

(czytaj więcej)
21 marca 2024 0

Wizyta żaków na komisariacie. Niezapomniane wrażenia

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami# Sportowymi w Bydgoszczy odwiedzili śródmiejskich policjantów. Podczas tej wyjątkowej wizyty dzieci miały okazję przyjrzeć się z bliska pracy funkcjonariuszy, zadać pytania i zaspokoić ciekawość na temat zawodu policjanta.

(czytaj więcej)
21 marca 2024 0

Promowali służbę w Policji. Wizyta w "Elektryku"

Profilaktycy, aspirant Maciej Kaźmierczak oraz Joanna Kwiecińska wraz z dzielnicowym# aspirantem Cezarym Fac z komisariatu na bydgoskim Błoniu, rozmawiali z młodzieżą Zespołu Szkół Elektrycznych przy ulicy Stawowej 41 w Bydgoszczy o zasadach naboru oraz specyfice służby w Policji.

(czytaj więcej)
20 marca 2024 0

"Na drodze patrz i słuchaj". Lekcja dla dzieci w Borównie

Wczoraj (19.03.2024) w Szkole Podstawowej w Borównie miała miejsce pogadanka# profilaktyczna z dziećmi klasy III na temat ogólnie przyjętych zasad bezpieczeństwa, a w szczególności tych na drodze. Przeprowadziła ją aspirant Sandra Mindak z Komisariatu Policji w Koronowie.

(czytaj więcej)
16 lutego 2024 0

Półkolonie zakończone. Pożegnała wiosenna aura

Dziś przy cudownej wiosennej aurze oficjalnie zakończyły się półkolonie zorganizowane# przez szkoły podstawowe w Białych Błotach, Łochowie i Przyłękach.

(czytaj więcej)
13 lutego 2024 0

Nawet 5 tys. zł dla prymusów. Nagrodzeni uczniowie z powiatu bydgoskiego

714 uczniów szkół podstawowych, liceów ogólnokształcących i szkół muzycznych#otrzyma w tym roku stypendia w ramach marszałkowskiego projektu Prymusi Pomorza i Kujaw II. Wsparcie finansowe trafi także do uzdolnionych zawodowców – łącznie w tym roku nagrodzimy ponad 1,2 tys. prymusów.

(czytaj więcej)
24 stycznia 2024 0

Morsy znowu "w akcji". Kolejne morsowanie za nami

Dnia 20 stycznia br. w sobotę w godzinach popołudniowych# odbyło się drugie morsowanie w naszej szkole, organizowane przez Szkolny Klub Morsa.

(czytaj więcej)
13 listopada 2023 0

Leon finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego. Gratulujemy!

Konkurs na wykonanie lalki teatralnej, w tym roku kukły,# obejmował swym zasięgiem cały kraj. Głównym organizatorem przedsięwzięcia było Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy. Partnerem Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego „Bawimy się lalkami” 2023 jest Fundacja PZU.

(czytaj więcej)
24 kwietnia 2023 0

Baśniowy turniej. Duże zainteresowanie konkursem

Baśń to jeden z najciekawszych gatunków epiki ludowej.# Jej treść często jest związana z wierzeniami magicznymi, występują w nich siły i zjawiska nadprzyrodzone, bohaterowie swobodnie przekraczają granice światów: realnego i fantastycznego.

(czytaj więcej)
16 marca 2023 0

Wojewódzki Konkursu Genealogiczny. Liwia Lewandowska laureatką

"Historia mojej rodziny" to tytuł pracy konkursowej, za którą Liwia #Lewandowska ze Szkoła Podstawowa w Strzelcach Górnych zdobyła I miejsce. Serdecznie gratulujemy!

(czytaj więcej)
27 lutego 2023 0

Rok od wybuchu wojny. Jesteśmy razem solidarni z Ukrainą

Przypomnieli o tym uczniowie i nauczyciele w trzech prowadzonych# przez Gminę Białe Błota szkołach podstawowych, które w rocznicę rosyjskiej agresji na Ukrainę, zorganizowały uroczyste spotkania, by wyrazić swoją solidarność z bestialsko zaatakowanym narodem.

(czytaj więcej)
21 lutego 2023 0

Cyberbiezpieczni w Łochowie. Policja uświadamiała młodzież

Dzisiaj, 21.02.2023 r. policjantka z Wydziału Prewencji bydgoskiej #komendy starszy sierżant Karolina Kasprzyk oraz policyjny profilaktyk Beata Rogawska-Schmidt wspólnie przeprowadziły zajęcia profilaktyczne dla uczniów siódmych klas Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie.

(czytaj więcej)
14 lutego 2023 0

Jubileuszowy bal przeszedł do historii. Zabawa w stylu Bollywood

Jubileuszowy bal jak z Bollywood… Dochód z imprezy zasilił# konto Rady Rodziców Ach, cóż to był za bal! Jubileuszowa, XV edycja Charytatywnego Balu Karnawałowego, zorganizowanego staraniem Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie przeszła już do historii, jednak wymierne korzyści jakie przyniosło całe przedsięwzięcie wszyscy odczuwać będą jeszcze długo.

(czytaj więcej)
03 listopada 2022 0

Chanson zdobył „Złote Pasmo”. Stanął na podium konkursu chórów

Dziecięcy chór Chanson, działający na co dzień w# Szkole Podstawowej im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach został nagrodzony „Złotym Pasmem” i miejscem na podium podczas Wojewódzkiego Konkursu Chórów Regionu Kujawsko- Pomorskiego. Konkurs jest częścią Projektu Akademia Chóralna- Śpiewająca Polska 2022, objętego patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

(czytaj więcej)
19 października 2022 0

Co gra w duszy uczniom? Wyśpiewali to swoim nauczycielom

Szereg atrakcji z myślą o nauczycielach i pracownikach# oświaty przygotował Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie. Tegoroczne obchody Dnia Edukacji Narodowej uświetnił koncert pod hasłem „Co nam w duszy gra” zorganizowany staraniem uczniów, którzy postanowili uhonorować śpiewająco swoją kadrę nauczycielską.

(czytaj więcej)
18 października 2022 0

Uhonorowano nauczycieli. Dzień Edukacji Narodowej w gminie Białe Błota

Wyjątkowy klimat i oprawę nadano tegorocznym obchodom święta wszystkich# nauczycieli oraz pracowników oświaty w gminie Białe Błota.

(czytaj więcej)