Dziś mamy 27 stycznia 2023, piątek, imieniny obchodzą:
20 października 2022

240 osób pobiegło ulicami. II Bieg Papieski w Przyłękach

fot. COEiS w Białych Błotach

fot. COEiS w Białych Błotach

Ponad 240 osób wzięło udział w II Biegu Papieskim w Przyłękach. Wszyscy zebrani ruszyli spod plebanii parafii Wniebowzięcia NMP.

Bieg miał miejsce w Przyłękach, 16 października. Zbiórka miała miejsce około 14:00, gdzie wszyscy otrzymali numery startowe i odbyło się przywitanie uczestników. Po tej ceremoni otwarcia przyszedł czas na wspólną modlitwę i odśpiewanie „Barki”.

Start biegu był o 14:35. W nim wzięło udział ponad 240 osób, w tym rodziny z dziećmi i regularnie ćwiczący sportowcy. Po około 10 minutach wszyscy ci co pobiegli otrzymali medale pamiątkowe.

Kolejnym etapem był poczęstunek na placu szkolnym. Był grill, pączek oraz wszelkie rzeczy które przynieśli uczestnicy. Zakończenie imprezy odbyło się o 15:30.

Źródło: COEiS w Białych Błotach

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!