Dziś mamy 22 lipca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:
27 marca 2023

Dziewczęta SP Dobrcz Mistrzyniami Powiatu. Wręczono medale i dyplomy

fot. pow.

fot. pow.

22 marca 2023 r. w hali sportowo-widowiskowej #Ośrodka Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w koszykówce dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2008-2009)

W turnieju wzięły udział cztery drużyny reprezentujące szkoły z gmin powiatu. Po rozegraniu sześciu spotkań najlepsza okazała się reprezentacja SP Dobrcz, która wygrała wszystkie swoje mecze. Na podium znalazły się również szkoły z Łochowa oraz Żołędowa. Zwycięska drużyna zdobyła prawo występu w ćwierćfinałach wojewódzkich. Organizatorami Mistrzostw byli MUKS „Start” Solec Kujawski oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim. Zespoły otrzymały puchary, medale, dyplomy oraz słodycze i napoje ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy.

I miejsce Szkoła Podstawowa w Dobrczu
II miejsce Szkoła Podstawowa w Łochowie
III miejsce Szkoła Podstawowa w Żołędowie
IV miejsce Szkoła Podstawowa nr 4 w Solcu Kujawskim
Serdecznie gratulujemy!

Materiał: Powiat Bydgoski

 

Oceń artykuł: 31 40

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!