26 stycznia 2026
Frekwencja dopisała! Ponad 100 uczestników wzięło udział w IV Biegu Serc
fot. UKS "Czapla" Białe Błota
Z całego serca dziękujemy wszystkim za udział i obecność podczas IV Biegu Serc na WOŚP.
Było nas ponad 100 osób – Wasza frekwencja, energia i uśmiechy stworzyły wyjątkową atmosferę Cieszymy się ogromnie, że zostaliście z nami, aż do „Światełka do Nieba” i że wspólnie na stadionie odpaliliśmy światełka w kształcie serca, pokazując, jak wiele możemy zrobić razem
Dziękujemy również naszym partnerom, na których wsparcie mogliśmy liczyć – bez Was to wydarzenie nie byłoby możliwe.
- Urząd Gminy Białe Błota
- Centrum Obsługi Edukacji i Sportu
- Gminne Centrum Kultury w Białych Błotach / Kultura Białe Błota
Ogromne podziękowania kierujemy również do naszych niezastąpionych wolontariuszy zawodników UKS "Czapla" Białe Błota za zaangażowanie, pomoc i wielkie serca!
materiał: UKS "Czapla" Białe Błota
Galeria
Czytaj również
- Złoto dla Brzozy. Koszykarskie mistrzostwa powiatu rozstrzygnięte
- Bieg Charytatywny dla Nadii. Startowało ponad 100 uczestników
- Sportowe emocje w Solcu Kujawskim. Mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej
- Emocje do samego końca. SP Kotomierz triumfuje po rzutach karnych
- Szachownice pełne emocji! 7. Turniej Międzyszkolnej Ligi Szachowej

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!