Dziś mamy 22 lipca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:
18 marca 2024

I Turniej Tenisa Stołowego Samorządowców. Puchar Wójta

fot. Centrum Obsługi Edukacji i Sportu

fot. Centrum Obsługi Edukacji i Sportu

Jacek Chmarzyński zwycięzcą I Turnieju Tenisa Stołowego #Samorządowców o Puchar Wójta Gminy Białe Błota.

W niedzielę, 17 marca na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Białych Błotach spotkali przedstawiciele władz samorządowych różnego szczebla z całego województwa. Ostatecznie pierwsze miejsce zajął Radny Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Jacek Chmurzyński, drugie miejsce zajął przedstawiciel Rady Osiedla Okole - Tomasz Majchrzak, a trzecie Michał Jarmołowicz - przedstawiciel jednostki organizacyjnej z Gminy Żnin.

Wyróżniono również dwie panie biorące udział w dzisiejszym Turnieju: Joannę Czerską-Thomas - wiceprzewodniczącą Rady Miasta Bydgoszczy oraz Magdalenę Teska z Urzędu Gminy w Osieku, a także najstarszego zawodnika Turnieju: Czesława Szafrańca z Radosnego Górzyskowa oraz najmłodszego zawodnika: Pawła Chabowskiego z Urzędu Gminy w Osieku.

Wszystkim uczestnikom dzisiejszego Turnieju serdecznie gratulujemy i dziękujemy za obecność. Zapraszamy już dziś na kolejny Turniej

Materiał: Centrum Obsługi Edukacji i Sportu

Oceń artykuł: 12 14

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!