Dziś mamy 4 grudnia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:
10 marca 2023

Jubileuszowy bieg za nami. Na uczestników czekały medale, puchary i statuetki

fot. UKS

fot. UKS "Czapla" Białe Błota

4 marca 2023 r. w Białych Błotach odbył się X Jubileuszowy "Bieg Niezłomnych".

Jak co roku tak i w tym impreza rozgrywana była w ramach cyklu Ogólnopolskiego "XI Wilczym Tropem" i została objęta Patronatem przez Wojewodę Kujawsko - Pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza, Starostę Bydgoskiego Wojciecha Porzycha oraz Wójta Gminy Białe Błota Dariusza Fundatora.

Na Białe Błota zjechało ponad 300 uczestników, którzy wystartowali w biegu głównym 5 km + Nordic Walking oraz w biegach młodzieżowych. Biegi młodzieżowe rozgrywane było w ramach Mistrzostw Województwa Kujawsko -Pomorskiego Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych. Na najlepszych uczestników czekały medale, puchary i statuetki wręczane przez zaproszonych gości m.in Bartłomieja Bartnickiego (Przedstawiciel Wojewody), Wójta Dariusza Fundatora, Dyrektora Wydziału Promocji Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy Andrzeja Kubiaka, Sekretarz Gminy Białe Błota Ewę Galicką oraz Adama Ryfę - Radnego Rady Powiatu Bydgoskiego.

Organizatorem imprezy był UKS "Czapla" Białe Błota wraz z Partnerem Urząd Gminy Białe Błota w organizacji imprezy wspomagało Centrum Obsługi Edukacji i Sportu, Sołtys Białe Błota Kazimierz Jadomski, policjanci z Posterunku Policji w Białych Błotach, rodzice zawodników i zawodniczek UKS "Czapla" oraz Mario Kryske.

Materiał: UKS "Czapla" Białe Błota

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!