Dziś mamy 4 października 2023, środa, imieniny obchodzą:
15 maja 2023

Majówka z Gminą Sicienko. Zenek Martyniuk rozgrzał publiczność

fot. KP

fot. KP

Koncert Zenka Martyniuka podczas majówki w Sicienku przyciągnął tłumy! Portal Sicienko24.pl był jednym z patronów medialnych imprezy.

W sobotę 13 maja w Sicienku zorganizowano „Majówkę z Gminą Sicienko”. Przygotowano moc atrakcji. Były pyszności kulinarne, występy małych i wielkich gwiazd sceny, a dla dzieci specjalna, bezpłatna strefa Miluś.

Majówkę rozpoczął występ patriotyczny uczniów ze szkoły w Strzelewie. Następnie był koncert zespołów Pizza i Gitara Band oraz Reverb. Swój kunszt taneczny zaprezentowały dziewczęta ze Studia Tańca Bailamos.

Gwiazdą wieczoru był Zenon Martyniuk z Zespołem. Na koncert przyjechało liczne grono sympatyków nie tylko z gminy Sicienko, ale i z Bydgoszczy. Majówkę zakończyła zabawa taneczna z DJ Diablo.

Organizatorami imprezy byli: Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Sicienku i Gmina Sicienko. Głównym partnerem wydarzenia była Krajowa Grupa Spożywcza S.A., właściciel marki Polski Cukier.

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!