Dziś mamy 22 lipca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:
01 marca 2024

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej. Emocjonujące zawody

fot. powierzone

fot. powierzone

Drugie miejsce chłopców z Dobrcza w Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego# w Piłce Ręcznej.

W dniu 28 lutego 2024 roku w Solcu Kujawskim rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w Piłce Recznej Chłopców. W zawodach tych udział wzięli reprezentanci Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrczu, a także uczniowie ze szkoły z Czarży i z Osielska.

Nie do zatrzymania w tym turnieju okazali się zawodnicy z Czarży, którzy dzięki zwycięstwu awansowali do ćwierćfinału zawodów wojewódzkich. Drugie miejsce zajęli chłopcy z Dobrcza, a trzecie Osielsko. Na zawody nie dotarli zawodnicy ze Strzelewa. Mecze grano 2x15 minut.

Zespół z Dobrcza reprezentowali: Dominik Chabowski,Wiktor Krysiński, Dawid Żernicki, Patryk Szendel, Witold Wincza, Bruno Kocoń, Kajetan Kazek, Maciej Guz, Hubert Cioch, Jakub Strzyżewski, Patryk Wolszczak. Zespołem opiekował się Paweł Michałowski.

Serdecznie gratulujemy!!

Materiał: : Paweł Michałowski

Oceń artykuł: 35 27
udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!