Dziś mamy 22 lipca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:
12 czerwca 2024

Pożar samochodu. Kierowca zdążył wydostać się z auta

fot. OSP Białe Błota

fot. OSP Białe Błota

11 czerwca 2024 roku o godz. 20.22 wpłynęło zgłoszenie do Państwowej Straży Pożarnej# w Bydgoszczy o pożarze samochodu osobowego marki Peugeot w Kruszynie Krajeńskim przy ul. Szosa Szubińska.

Kierowca peugeota w chwili zdarzenia podróżował sam. Na szczęście zdążył wydostać się z pojazdu i nie ucierpiał w wyniku pożaru. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z JRG nr 4 w Bydgoszczy oraz OSP Białe Błota. Po przybyciu strażaków na miejsce zdarzenia, pojazd był całkowicie objęty pożarem. Strażacy prowadzili działania przy użyciu specjalistycznych aparatów ochronnych dróg oddechowych.

Straty oszacowano na 6 tys. złotych. Akcja gaśnicza trwała około 50 minut. Podano jeden prąd wody.

Oceń artykuł: 47 49

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!