Dziś mamy 17 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:
11 kwietnia 2023

Uroczyste wręczenie promes. Strażacy zakupią nowy samochód

fot. SP Białe Blota

fot. SP Białe Blota

W dniu 7 kwietnia 2023r. w Komendzie Powiatowej# Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu odbyło się uroczyste wręczenie promes na zakup samochodów ratowniczo-gaśniczych dla jednostek OSP z województwa kujawsko-pomorskiego.

Nasza jednostka otrzymała dofinansowanie na zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego, który w bardzo dużym stopniu usprawni działania naszych ratowników oraz poprawi bezpieczeństwo naszych mieszkańców.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w to aby ten samochód trafił właśnie do naszej gminy
Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Poseł Ewa Kozanecka za zaangażowanie i wsparcie w tej jakże ważnej dla nas wszystkich sprawie oraz naszym Radnym Gminy Białe Błota oraz Urzędowi Gminy Białe Błota z Panem Wójtem na czele za zabezpieczenie pozostałej potrzebnej kwoty.
Pamietajmy że ten pojazd nie jest tylko dla nas, lecz dla wszystkich mieszkańców Gminy Białe Błota
O dalszych postępach w pozyskaniu pojazdu, będziemy informowali państwa na bieżąco.

Materiał: OSP Białe Blota

Oceń artykuł: 11 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  Maniek , w dniu 11-04-2023 17:56:58 napisał:

  OSP Wtelno gm. Koronowo nie może się doczekać rozbudowy remizy nawet, część sprzętu w tym wóz z Drabiną stoi pod przysłowiową chmurką. https://www.przetargi.egospodarka.pl/20015784201_Rozbudowa-remizy-strazackiej-we-Wtelnie_2021_2.html

  odpowiedz

  • 1 (1)

  emeryt, w dniu 11-04-2023 18:01:19 napisał:

  Jak zachowują się władze gm. Koronowo można przeczytać w artykule ,,Napięta sytuacja na linii władze Koronowa – strażacy. Druhowie zarzucają burmistrzowi brak komunikacji" https://metropoliabydgoska.pl/napieta-sytuacja-na-linii-wladze-koronowa-strazacy-druhowie-zarzucaja-burmistrzowi-brak-komunikacji/

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!