Dziś mamy 4 grudnia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:
10 października 2023

Uroczystość w remizie. Nowy wóz strażacki poświęcony

fot. OSP Łochowo

fot. OSP Łochowo

W dniu 08 października 2023 r. podczas uroczystej zbiórki oficjalnie przywitaliśmy i poświęciliśmy nasz nowy wóz przekazany z Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy.

Serdecznie dziękujemy Pani Poseł Ewie Kozaneckiej, st. bryg. Sławomirowi Herbowskiemu, st. bryg. Rafałowi Świechowiczowi, radnym z gminy Białe Błota, Annie Banaszek, Ilonie Nowakowskiej, Henrykowi Sykut, Piotrowi Mądrzyńskiemu, Bronisławowi Balcerowskiemu, Sławomirowi Ruge, Dyrektorce Gminnego Integracyjnego Żłobka u Misia Iwonie Nowak, księdzu Grzegorzowi Białek, leśniczemu Tomaszowi Falgowskiemu, kolegom z OSP Białe Błota, Aleksandrze Smoczyńskiej z Zielonyplecak.com.pl oraz zaprzyjaźnionym firmom.

Jest nam niezmierni miło że tak wiele osób przyszło na to wydarzenie, i serdecznie dziękujemy mieszkańcom naszej miejscowości którzy przy tej okazji mieli możliwość zapoznać się z naszym wozem. Gwarantujemy że takich okazji będzie jeszcze więcej.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!