02 czerwca 2026
Konferencja w Urzędzie Wojewódzkim okazją do wymiany doświadczeń
fot. Powiat Bydgoski
28 maja w Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy odbyła się konferencja #poświęcona dostępności, prawom człowieka oraz przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu.
Podczas wydarzenia Powiat Bydgoski reprezentowała Członek Zarządu Iwona Lichocka. Obecna była również Zastępca Wójta Gmina Osielsko Beata Polasik.
Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń, rozmów o dobrych praktykach oraz wspólnego poszukiwania rozwiązań wspierających osoby zagrożone wykluczeniem.
Podczas wydarzenia odbyła się także premiera filmu „Województwo Kujawsko-Pomorskie Równo Dostępne Dla Wszystkich”, pokazującego, jak krok po kroku budować region dostępny dla każdego mieszkańca.
Razem budujemy region otwarty i dostępny dla wszystkich.
materiał: Powiat Bydgoski
Czytaj również
- Bydgoska szkoła mundurowa zakończyła rok. Wśród gości policjanci
- Nowa droga w Lisim Ogonie gotowa. Zakończono I etap budowy
- O turystyce i funduszach unijnych. Radni spotkali się w Cekcynie
- Finał Turnieju BRD w Koronowie. Młodzież sprawdziła swoje umiejętności
- Zdawali egzamin na kartę rowerową pod okiem dzielnicowego

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!