Dziś mamy 17 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:
24 kwietnia 2024

Gminny Turniej Ekologiczny. Wyłoniono zwycięzców

fot.  Urząd Gminy Białe Błota

fot. Urząd Gminy Białe Błota

W piątek 19 kwietnia w Gminne Przedszkole Wróżka Białe Błota odbył się Gminny# Turniej Ekologiczny pt. „Każdy Przedszkolak mały i duży przyrodzie służy”.

Udział w turnieju brały dzieci uczęszczające do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w Gminie Białe Błota. 3-osobowe drużyny musiały wykazać się wiedzą dotyczącą przyrody, ekologii i ochrony środowiska.

Turniej rozpoczął się występem dzieci z grupy "Pszczółki", które zaprezentowały przedstawienie pt. "Ratujmy nasze morze".

Po pięciu konkurencjach wyłoniono zwycięzców:

I miejsce: Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Przyłękach i Gminne Przedszkole „Wróżka” – filia w Białych Błotach.

II miejsce: Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „Zakątek Przedszkolaka” w Łochowie i Gminne Przedszkole „Wróżka” w Białych Błotach.

III miejsce: Przedszkole Publiczne „Korona” w Murowańcu.

Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych edycjach!

Materiał: Urząd Gminy Białe Błota

Oceń artykuł: 8 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!