Dziś mamy 17 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:
16 maja 2024

Igrzyska Dzieci w 4-boju. Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego

fot. Gmina Dobrcz

fot. Gmina Dobrcz

Dnia 10.05. br. uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Wudzyna pod okiem Karoliny# Majewskiej godnie reprezentowali Gminę Dobrcz na zawodach powiatu Bydgoskiego, które miały miejsce w Białych Błotach.

Organizatorem zawodów był UKS "Czapla" Białe Błota, Centrum Obsługi Edukacji i Sportu Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Przewodniczący Rady Powiatu Bydgoskiego Robert Baranowski.

Uczniowie zmagali się w czterech konkurencjach lekkoatletycznych, bieg sprinterski na 60 m,
skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz w biegu długodystansowym 600 (dziewczęta) i 1000 m (chłopcy).

Uczniowie wrócili zadowoleni i pełni pozytywnych emocji z racji tego, że prawie każdy z nich poprawił swoje rekordy życiowe, co daje nadzieję na kolejne wyzwania i zdobywanie wysokich miejsc.

W klasyfikacji kocowej dziewczęta zajęły V miejsce w składzie: B. Byrszel, K. Pawłowska, E. Tylec, J. Mówińska, N. Lemke, E. Klapczyńska.

Chłopcy natomiast zejęli IV miejsce w składzie: T. Ciesiński, S. Rosiński, T. Pietroń, J. Klonowski, J. Kontny, J. Remus.

Materiał: Karolina Majewska

Oceń artykuł: 8 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!