Dziś mamy 17 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:
15 maja 2024

Huknęła w sarnę. Auto spłonęło doszczętnie

fot. Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy

fot. Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy

Przed 3.00, aspirant sztabowy Rafał Makowczyński - Zastępca Naczelnika Wydziału# Kryminalnego z Nakła, usłyszał głośny huk a gdy wybiegł na zewnątrz wołanie o pomoc. Natychmiast wezwał służby ratunkowe, a sam pomimo nocy, ruszył w kierunku skąd dobiegał głos. Po przejechaniu kilkunastu metrów zauważył słup ognia.

Jak się później okazało, 20–letnia mieszkanka gminy Kcynia, jadąca seatem toledo uderzyła w przebiegającą przez jezdnię sarnę, a następnie nasyp. Kiedy uderzyła w drzewo, pojazd stanął w płomieniach i całkowicie spłonął.

Policjant natychmiast zaczął udzielać pomocy kobiecie, która o własnych siłach wydostała się z pojazdu i do czasu przybycia ratowników czuwał nad jej stanem zdrowia. Sprawdził też, czy w pojeździe nie znajdują się inne osoby.

Przybyli na miejsce, zaalarmowani o zdarzeniu, policjanci którzy byli na służbie, sprawdzili stan trzeźwości kobiety. Kontrola wykazała w jej organizmie prawie promil alkoholu. 20-latka została przetransportowana do szpitala.

Materiał: Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 11 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!