Dziś mamy 13 kwietnia 2024, sobota, imieniny obchodzą:
28 lutego 2024

Ładunek wybuchowy na dworcu. Wezwano psa służbowego

fot. Urząd Gminy Dobrcz

fot. Urząd Gminy Dobrcz

Wczoraj wieczorem (27.02.2024r.) do biura CBŚ wpłynął e-mail, z treści którego# wynikało, że na dworcu w Kotomierzu został podłożony ładunek wybuchowy. Autor wiadomości podał, że ma to związek z wysypanym zbożem na bocznicy kolejowej.

Stwierdzono, że jest to informacja o niskiej wiarygodności, jednak z uwagi na zapewnienie 100% bezpieczeństwa mieszkańcom Policja przeszukała teren przy pomocy specjalistycznego psa służbowego.

Czynności zakończono ok. godz. 20:00. Nie znaleziono podejrzanego ładunku, co potwierdziło, że informacja była fałszywa. Posiadamy również informację, że podobne wiadomości zostały rozesłane do instytucji w innych gminach.

Materiał: Gmina Dobrcz

Oceń artykuł: 10 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!