Dziś mamy 23 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:
10 kwietnia 2024

Program "Aktywna Szkoła". Nowe obiekty sportowe

fot. Ministerstwo Sportu i Turystyki

fot. Ministerstwo Sportu i Turystyki

Nabór do programu „Aktywa Szkoła” Ministerstwa Sportu i Turystyki wystartował zaledwie tydzień temu, a już zgłosiły się do niego szkoły z całej Polski.

To największe aktywizujące przedsięwzięcie w historii MSiT ma na celu otwarcie przyszkolnych obiektów sportowych dla wszystkich mieszkańców w godzinach pozalekcyjnych i w weekendy.

W związku z olbrzymim zainteresowaniem termin składania aplikacji został przedłużony na prośbę samorządów do piątku, 19 kwietnia.

Do końca roku 2024 MSiT przeznaczy na cele programów „Aktywna Szkoła” i „Aktywna Szkoła – zakup sprzętu sportowego” aż 335 mln złotych.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Więcej informacji:  https://tiny.pl/drm6h

Materiał: Ministerstwo Sportu i Turystyki

Oceń artykuł: 6 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!