Dziś mamy 29 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:
13 stycznia 2023

USC w nowym miejscu. Gdzie teraz załatwisz formalności?

fot. pow.

fot. pow.

Od czwartku 12 stycznia, Urząd Stanu Cywilnego rozpoczyna# obsługę mieszkańców w nowym miejscu. Zakończyła się więc przeprowadzka urzędu do przestronnych i wygodnych pomieszczeń, ze wszelkimi udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnością.

USC swoje urzędowanie rozpocznie jutro „po sąsiedzku”- na pierwszym piętrze budynku handlowo- usługowego przy ul. Szubińskiej 1. w Białych Błotach. Dobiegła zatem końca jego działalność w pomieszczeniach Urzędu Gminy Białe Błota przy ul. Szubińskiej 7.

W nowym już miejscu pracownicy USC dysponują powierzchnią ok. 70 mkw. w dwóch pomieszczeniach na pierwszym piętrze. Poprawę warunków odczują również mieszkańcy, którzy w budynku przy Szubińskiej 1. skorzystają z windy. W Urzędzie Stanu Cywilnego przygotowano również trzy stanowiska obsługi dla osób z niepełnosprawnościami.

Od czwartku, 12 stycznia mieszkańcy załatwią więc wszystkie formalności w nowej siedzibie budynku na pierwszym piętrze przy Szubińskiej 1.- wejście od ul. Cukrowej. W przestronnych i wygodnych pomieszczeniach będzie można załatwić wszelkie formalności, związane m.in. z wydawaniem dowodów osobistych. Natomiast Ślubne ceremonie oraz inne uroczystości, USC zorganizuje dalej w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Białe Błota pod „starym” adresem.

W nowym już miejscu będzie przestronniej i wygodniej zarówno dla mieszkańców, jak i kadry USC.

Oceń artykuł: 5 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!