29 lipca 2025
Zastęp ochotników w akcji. Usuwanie utrudnień na drodze

fot. OSP Dobrcz
Strażacy codziennie mierzą się z różnymi przeciwnościami, tak było i tym razem. #W poniedziałek, 28 lipca strażacy zostali zaalarmowani do usunięcia utrudnień na drodze w Borównie.
Na miejsce udali się strażacy z OSP Dobrcz, którzy po dojeździe na miejsce zastali złamany konar drzewa na jezdni. Droga była nieprzejezdna. Strażacy interweniowali przy użyciu specjalistycznych sprzętów, pocięli konar oraz gałęzie i uprzątnęli przejazd. Droga została odblokowana, a strażacy wrócili do bazy.
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!