Dziś mamy 17 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:
10 maja 2024

Zajęcia promujące zawód policjanta. "Zostań kimś wielkim"

fot. KMP Bydgoszcz

fot. KMP Bydgoszcz

„Zostań Kimś Wyjątkowym” - pod tym hasłem, we wtorek (7.05.2024), odbyło się #spotkanie dla studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zorganizowane przez funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

Podczas dwóch spotkań ze studentami Wydziału Nauk o Polityce i Administracji oraz Pedagogiki i Resocjalizacji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy funkcjonariusze dokładnie wyjaśnili etapy rekrutacji oraz doboru do policji. Podczas zajęć wyświetlone zostały również filmy ukazujące codzienną pracę mundurowych z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

Policjanci chętnie odpowiadali na wszelkie zadawane pytania, a także rozdali gotowe kwestionariusze zainteresowanym wstąpieniem do służby studentom.

Mamy nadzieję, że spotkanie przyczyni się do zasilenia szeregów naszej formacji.

Materiał: KMP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 11 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!