Dziś mamy 3 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:
23 czerwca 2022

5-lecie KAS. Przedstawiciele KM PSP Bydgoszcz złożyli życzenia

fot. KM PSP w Bydgoszczy

fot. KM PSP w Bydgoszczy

21 czerwca 2022 r. odbyła się uroczysta narada z okazji Jubileuszu 5-lecia Krajowej# Administracji Skarbowej z udziałem Dyrekcji Izby Administracji Skarbowej w Bydgoszczy, Naczelników Urzędów Skarbowych i Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego, a także zaproszonych Gości, z którymi na co dzień współpracuje kujawsko-pomorska KAS.

Pięć lat temu, 1 marca 2017 r., powstała Krajowa Administracja Skarbowa, która połączyła administrację podatkową, służbę celną i urzędy kontroli skarbowej w jednolitą formację.

W uroczystościach z ramienia Państwowej Straży Pożarnej wzięli udział nadbryg. Jacek Kaczmarek – Kujawsko-Pomorski Komendant Wojewódzki, st. bryg. Jacek Antos – Komendant Szkoły Podoficerskiej PSP w Bydgoszczy, st. bryg. Robert Sawosz – Zastępca Komendanta Szkoły Podoficerskiej PSP w Bydgoszczy, st. bryg. Janisław Buller – Komendant Miejski PSP w Bydgoszczy.

Materiał: KM PSP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!