Dziś mamy 25 września 2022, niedziela, imieniny obchodzą:
25 listopada 2021

Dzieci uczyły się tolerancji z misiami. Dzień Pluszowego Misia i Tolerancji

fot. Gminne Centrum Kultury w Białych Błotach

fot. Gminne Centrum Kultury w Białych Błotach

Czy trudno być niebieską niedźwiedzicą? Takie pytanie zadawały sobie dzieci z# klasy 1a, ze szkoły podstawowej w Łochowie, podczas lektury „Niebieskiej niedźwiedzicy”.

25 listopada zbiegły się ze sobą dni Pluszowego Misia oraz Światowy Dzień Tolerancji. Z tej okazji Gminne Centrum Kultury wraz z szkołą podstawową w Łochowie wzięła udział w obchodach obu świąt.

By dzieciom przybliżyć istotę problemu tolerancji za pomocą „niedźwiedzich” symboli, zdecydowano się na przeczytanie historii niedźwiedziczki Zul, misia który wyróżnił się od innych niedźwiadków niebieskim kolorem futra.

W trakcie spotkania, dzieci wycinały kolorowe „misiowe” kukiełki, które zaangażowały najmłodszych do przeżywania historii Azul.

Źródło: Gminne Centrum Kultury Białe Błota

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!