Dziś mamy 12 maja 2021, środa, imieniny obchodzą:
01 listopada 2018

Potrzeba dalszych inwestycji

fot. UG BB

fot. UG BB

W Zakładzie Aktywności Zawodowej podsumowana została działalności klubów sportowych z gminy Białe Błota.

Spotkanie z inicjatywy Zastępcy Wójta Jana Jaworskiego oraz Głównego Specjalisty Henryka Sykuta było okazją nie tylko do podsumowań, ale również do przedstawienia planów i pomysłów na przyszłość. Przedstawiciele klubów pochwalili się osiągnięciami, ale również podzielili się spostrzeżeniami na temat kierunków rozwoju sportu na najbliższe lata. Na zakończenie spotkania Henryk Sykut w imieniu Zastępcy Wójta złożył pamiątkowe podziękowania na ręce przedstawicieli klubów, doceniając ich ogromny wkład w krzewienie kultury fizycznej oraz wychowanie dzieci i młodzieży.

- Od lat w Gminie Białe Błota liczba zainteresowanych uprawianiem różnych dyscyplin sportu wciąż rośnie. Wiąże się to jednak z koniecznością dalszych inwestycji w infrastrukturę sportową, gdyż obecnie istniejąca staje się już niewystarczająca – podsumowali uczestnicy spotkania.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!