Dziś mamy 25 czerwca 2022, sobota, imieniny obchodzą:
22 czerwca 2022

Pożar rozsadził komin. Do gaszenia pojechały cztery zastępy straży

fot. OSP Nowa Wieś Wielka

fot. OSP Nowa Wieś Wielka

20 czerwca wybuch pożaru sadzy rozsadził w# domu jednorodzinnym komin. Na miejscu konieczna była obecność aż 4 zastępów straży pożarnej.

Zdarzenie miało miejsce 20 czerwca, o 15:30 w Nowej Wsi Wielkiej, przy ul. Bydgoskiej. Tam w domu jednorodzinnym doszło do rozniecenia się pożaru sadzy w kominie.

Z ustaleń przekazanych przez oficera prasowego KM PSP w Bydgoszcz st. kpt. Karola Smarza nikt nie ucierpiał na zdrowiu. Mieszkańcy domu zdążyli się samodzielnie ewakuować z mieszkania. Strażakom udało się ugasić palenisko oraz zabezpieczyć komina, który jak się okazało, był pęknięty. Aby znaleźć więcej szkód – druhowie wykorzystali kamerę termowizyjną oraz detektor dwutlenku węgla. Ostatecznie nie znaleziono kolejnych pęknięć.

Na zdarzenie przyjechały cztery zastępy straży pożarnej: 2 zastępy z OSP Nowa Wieś Wielka, OSP Brzoza i JRG SP PSP Bydgoszcz.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!